Become a partner

Dirbdami „Baltimax“ puoselėjame partnerystės ryšius ne tik su programinės įrangos gamintojais, bet ir partneriais, suteikdami jiems rinkodaros ir pardavimų pagalbą, techninį palaikymą. Tikime, kad šis partnerystės modelis prisideda prie nuolatinio kibernetinio saugumo lygio kėlimo tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse.

Kviečiame prisijungti prie „Baltimax“ partnerių tinklo ir maksimaliai patenkinti savo klientų poreikius saugumo programinei įrangai ir kitiems pažangiems verslo sprendimams. 

Odoo text and image block

Baltimax's business is focused on selling products to another business (B2B), and we focus our attention on our partners, providing them with attractive business conditions.

We are looking for partners from the very smallest who are seeking for additional revenue to large companies, whose mutually beneficial business transactions and long-term partnerships are a guarantee of success.

Mūsų nuolat auganti partnerių bendruomenė įrodo, kad mūsų atstovaujami pažangūs verslo sprendimai patenkinta skirtingus klientų poreikius – nuo duomenų apsaugos ir jų šifravimo iki neatstatomo duomenų pašalinimo, nuo debesijos ar verslo analitikos sprendimų iki biuro ar dizaino programų.

Kviečiame tapti mūsų partneriu ir mėgautis pelningu verslu jau šiandien.

We provide our partners with:

Software at a favorable price

Good terms and conditions

Regular training for employees

Marketing tools

 

Convenient ordering system

 

Motivational program for your employees

 

 

 

                                          Please fill the form:

To join our partner network and get good cooperation conditions, please contact our partner manager right now.

Tapti partneriu