Discover our advanced products, which are offered by many software developers around the world 

   Discuss your business needs with our IT professionals and get the most personalized offer


   Susisiekite su mumis 
   8 4

   40+ represented vendors

   8 1

   10 000+ satisfied customers

   8 0

   400+ reliable partner network

   8 0

   1 professional dream team

   We believe that a successful business starts with dedication to your business and caring for every customers.

   Saugokite savo duomenis su „Safetica“


   „Safetica” – lengvai naudojamas duomenų praradimo prevencijai skirtas sprendimas (angl. Data Loss Prevention arba DLP). Šis sprendimas padės Jums kontroliuoti duomenų nutekėjimą, neteisėtą saugojimą ir perkėlimą iš vienos laikmenos į kitą. Apsaugos nuo vidinių grėsmių, tyčinių arba netyčinių darbuotojų veiksmų, galinčių pakenkti duomenų saugumui.

   „Safetica” yra, lengvai naudojamas duomenų praradimo prevencijai skirtas sprendimas (angl. Data Loss Prevention arba DLP).

   Šis sprendimas padės Jums kontroliuoti duomenų nutekėjimą, neteisėtą saugojimą ir perkėlimą iš vienos laikmenos į kitą. Apsaugos nuo vidinių grėsmių, tyčinių arba netyčinių darbuotojų veiksmų, galinčių pakenkti duomenų saugumui.

   „Axence nVision“ padeda efektyviai stebėti įmonės tinklą

   „Axence nVision“ diegimas buvo greitas, ilgiau užtruko sprendimo konfigūracija, tačiau mokymų ar specialistų konsultacijos neprireikė – sprendimas yra pakankamai aiškus ir lengvas naudoti.

    

   Debesijos el. pašto sprendimai suteikia įmonėms saugumo ir lankstumo

   „Pasirinkę „Google“ sprendimą jaučiamės labiau užtikrinti dėl saugumo, taip pat esame ramūs, kad nedings jokie el. laiškai.“, – teigia UAB „Avitelos prekyba“ IT administravimo vadovas Žygaudas Purys.

   Testimonials