Biuro programos

Odoo image and text block

Google Workspace (G Suite)

Google Workspace – tai efektyviam verslui skirtas virtualaus biuro programų rinkinys, kuris suteikia galimybę įvairaus dydžio įmonėms ir institucijoms naudotis Google produktų įvairove. Virtualaus biuro sprendimas leidžia efektyviai bendradarbiauti ne tik naudojant el. paštą ar pokalbių programėlę, bet ir vaizdo konferencijas, socialinius tinklus, galimybę dirbti su dokumentais realiu laiku ir kt.

Daugiau informacijos   

Odoo image and text block

ABBYY produktai

ABBYY yra pasaulinė programinės įrangos kompanija, kurianti dokumentų fiksavimo ir kalbos funkcijomis pragrįstas technologijas, integruotas visame informacijos gyvavimo cikle - nuo dokumentų nuskaitymo ir teksto atpažinimo iki duomenų analizės ir žinių išgavimo. Naujoviškos ABBYY technologijos ir sprendimai padeda klientams optimizuoti verslo procesus, paverčiant juos prieinamomis ir naudingomis žiniomis.

Odoo image and text block

WinRAR

WinRAR yra galingas failų suspaudimo įrankis su integruotomis papildomomis funkcijomis, padedančiomis sutvarkyti suglaudintus archyvus. Be glaudinimo funkcijos WinRAR pasižymi stipriu AES šifravimu, archyvų apsauga nuo pažeidimų, savaiminio išskleidimo (angl. self-extracting) archyvais ir kt. Kurdami mažesnius archyvus su WinRAR sutaupysite vietą savo diske bei sumažinsite duomenų perdavimo išlaidas. 

Daugiau informacijos

Odoo image and text block

Foxit produktai

Foxit yra pirmaujanti programinė įranga, teikianti greitus, prieinamus ir saugius PDF sprendimus. Su Foxit ekonomiškais produktais įmonės ir vartotojai padidina produktyvumą, saugiai dirbdami su PDF dokumentais ir formomis.

Odoo image and text block

Adobe Acrobat DC

Adobe Acrobat DC - geriausias visų laikų PDF sprendimas turi viską, ko reikia, norint konvertuoti, redaguoti, pasirašyti ir sekti dokumentus bet kuriame įrenginyje.