Tapkite partneriu

Dirbdami „Baltimax“ puoselėjame partnerystės ryšius ne tik su programinės įrangos gamintojais, bet ir partneriais, suteikdami jiems rinkodaros ir pardavimų pagalbą, techninį palaikymą. Tikime, kad šis partnerystės modelis prisideda prie nuolatinio kibernetinio saugumo lygio kėlimo tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse.

Kviečiame prisijungti prie „Baltimax“ partnerių tinklo ir maksimaliai patenkinti savo klientų poreikius saugumo programinei įrangai ir kitiems pažangiems verslo sprendimams. 

Odoo text and image block

Baltimax verslas yra sutelktas į produktų pardavimą kitam verslui (B2B), ir mes skiriame visą savo dėmesį savo partneriams, suteikdami jiems patrauklias bendradarbiavimo sąlygas.

Mes ieškome partnerių nuo pačių mažiausių, kurie siekia papildomų pajamų ir svarsto, kokią verslo sritį pasirinkti, iki didelių įmonių, kurioms abipusiškai naudingo verslo sandoriai ir ilgalaikė partnerystė yra sėkmės garantas.

Mūsų nuolat auganti partnerių bendruomenė įrodo, kad mūsų atstovaujami pažangūs verslo sprendimai patenkinta skirtingus klientų poreikius – nuo duomenų apsaugos ir jų šifravimo iki neatstatomo duomenų pašalinimo, nuo debesijos ar verslo analitikos sprendimų iki biuro ar dizaino programų.

Kviečiame tapti mūsų partneriu ir mėgautis pelningu verslu jau šiandien.

Savo partneriams suteikiame:

Programinė įranga už palankią kainą

Lanksčios sąlygos

Nuolatiniai mokymai,
sertifikavimas darbuotojams

Rinkodaros priemonės, techninė pagalba

 

Patogi užsakymų sistema

 

Motyvacinė programa Jūsų darbuotojams

 

 

 

                                          Prašome užpildyti anketą:

Norėdami prisijungti prie mūsų partnerių tinklo ir užsitikrinti geras bendradarbiavimo sąlygas, prašome susisiekti su mūsų partnerių vadybininku jau dabar.

Tapti partneriu